Kullanım Koşulları

Bu bölüm, Servier İlaç ve Araştırma A.Ş.’nın genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Sitemizi ziyaret eden kişilerin gizlilik beyanını okuduğu varsayılır. Diğer ziyaretlerinizde bu bölüm güncellemelerini takip ederek zaman zaman bu sayfayı ziyaret ediniz.

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz internet sitesi ve içinde düzenlenmiş olan tüm eserler Servier İlaç ve Araştırma A.Ş.’ye aittir. İşbu sitenin herhangi bir sayfasını ziyaret etmekle, aşağıda belirtilen ve yasal düzenlemelerle getirilen bütün koşulları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ve tasarımlar, 5846 sayılı yasa ve ilgili mevzuat gereği korunmakta olup, kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara ve site ile ilgili bütün kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz. İşbu internet sitesinin içeriği ziyaretçiyi bilgilendirme amacı ile düzenlenmiştir. Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. bu internet sitesini Kurumsal bilgilerini kullanıcıları ile paylaşmak, halen üretilmekte olan ürünlerini tanıtmak ve üçüncü kişileri yeni ürünlerinden haberdar etmek için hazırlamıştır. Bu site içerisinde yer alan hiçbir şey ziyaretçiler tarafından tavsiye olarak değerlendirilip hiçbir karar veya eyleme neden olamaz. Bu gibi bir durumda bütün sorumluluk siteyi ziyaret edene ait olacaktır. Servier İlaç ve Araştırma A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bütün ürün, bilgi ve hizmetleri önceden herhangi bir ihbarda bulunmaksızın her zaman değiştirme, sunumdan kaldırma veya düzeltme hakkına sahiptir. Servier İlaç ve Araştırma A.Ş. internet sitesinin içinde yer alan bilgilerin hatasız ve güncel halde tutmaya çalışmakla birlikte buradaki bilgilerin ve/veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında hiçbir garanti etmez.

Bu site herkese açıktır. Sitenin içeriğinde yer alan bütün yazıların, tabloların ve resimlerin her hakkı saklıdır; izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan bilgileri diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya Servier İlaç ve Araştırma A.Ş.’nin haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Bu koşullarla, bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme hakkına sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Siteyi başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya başka bilgileri yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, siteyi kullanmanızdan dolayı üçüncü şahısların maruz kalabileceği zarar ve ziyanları, yapabileceği talepleri ve makul iştiraklerine, memur ve temsilcilerine, diğer ortaklarına ve çalışanlarına tazmin edeceğinizi ve onların bu zararlarını gidereceğinizi de kabul etmektesiniz. Bunların yanında, Servier İlaç ve Araştırma A.Ş., bu sitenin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz.