Araştırma Toplulukları İle Verimli İşbirliği

Verimli işbirliğiGeçmişten bugüne üniversiteler, INSERM ve CNRS gibi enstitülerin araştırmacıları ile yakın işbirliği içerisindeyiz.

Uluslararası platformda, Avrupa ve kendi ülkemiz dışında ABD, Avustralya, Kanada, Çin ve Rusya gibi dünyanın dört bir yanında birçok ülkede de aktif olarak bulunmaktayız.

Geniş ölçekli araştırmalar, fikir alışverişleri ve araştırma toplulukları ile yakın ilişkilerimiz bu verimli işbirliğininin bir sonucudur.

 

 

 

 

 

Tüm Dünya‘ya Yayılan Bir Araştırma Çabası

Servier’in politikası uluslararası araştırma toplulukları ile verimli ve samimi bir işbirliği oluşturmaktır. Başarımızda bu işbirliğinin yarattığı sinerjinin önemi yadsınamaz.

Uzun yıllardan bugüne süregelen ve gelişen bir firma olarak Servier’in dayanıklılığının temelinde Ar-Ge’ye olan sarsılmaz bağlılığı yatmaktadır. 19 Ülkede Uluslararası Terapötiki Araştırma Merkezleri kurduk. Bu merkezler, ilaçları daha da geliştirmeye yönelik çalışmakta ve geniş ölçekli klinik araştırmalar yapmak için gereken lojistik desteği sağlamaktadırlar.

Servier Grubuna ait Terapötik Araştırma Merkezlerinin bulunduğu şehirler: Pekin, Brüksel, Budapeşte, Buenos Aires, Londra, Madrid, Melbourne, Monreal, Moskova, Münih, Paris, Prag, Rio de Janeiro, Roma, Seul, Singapur, Stokholm, Tokyo ve Varşova’dır.

Servier’i Keşfet

Discover Servier

Servier, dünyada 149 ülkede faaliyet göstermektedir. Uluslar arası satışlar toplam satışların %92'sini oluşturmaktadır. Dünya genelinde 22.000'den fazla çalışanı vardır. ARGE'de 3.000 kişi istihdam edilmektedir.