Yeni Etkinlikler ve İş Alanları Üretir

Gelişmiş Endüstri

Heyecan Verici bir Gelişme Öyküsü

Fransa’nın Loire Vadisi’nde 9 kişiyle başlayan yolculuğumuz, bugün, kendi bünyesinde 22.000 kişinin üzerinde işgücü barındıran uluslararası bir organizasyonla devam etmektedir.

Bu etkileyici gelişmenin temelinde aslında sistematik olarak planlanmış bir işgücü istihdamı ve eğitim vardır. İşimizin yüksek standartlarına bağlı olarak bütün iş pozisyonları son derece yüksek nitelikli olmak zorundadır. Araştırma ve üretim süreçlerinde gereken teknolojik hassasiyet Servier bünyesindeki her iş pozisyonunu önemli hale getirmiştir. İş faaliyetlerimizin çeşitliliği ve sayısında günden güne kaydedilen artışlar nedeniyle çalışanlarımızın hepsinde sağlam bir karar verme gücü, bilinç ve motivasyon olması gereklidir.

 

 

Yüksek Teknoloji Endüstrisi

Dünya genelinde sadece birkaç ülke yeni bir ilaç keşfetme kapasitesine sahiptir. İlaç endüstrisi yararlılık açısından lider bir endüstridir ve sağlık endüstrisi gelişmiş ülkeler için refah seviyesi ile eş anlama geldiğini kabul etmek gerekir.

 

“İlaç endüstrisi”nin, bir ülkenin ekonomisi için bilgisayar, havacılık ve uzay endüstrisi kadar önemli olduğu unutulmamalıdır.

Servier’i Keşfet

Discover Servier

Servier, dünyada 149 ülkede faaliyet göstermektedir. Uluslar arası satışlar toplam satışların %92'sini oluşturmaktadır. Dünya genelinde 22.000'den fazla çalışanı vardır. ARGE'de 3.000 kişi istihdam edilmektedir.